Home Artykuły Zbuduj z ARAJ REALIZACJE swoją bazę suszarniczo magazynową
Zbuduj z ARAJ REALIZACJE swoją bazę suszarniczo magazynową

Zbuduj z ARAJ REALIZACJE swoją bazę suszarniczo magazynową

0
0

Suszarnie to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie współczesne rolnictwo. Nowoczesne, innowacyjne, energooszczędne są niezastąpione w procesie suszenia.

Wśród, dostępnych obecnie na rynku, suszarń wyróżnić można dwa podstawowe typy: suszarnie porcjowe oraz suszarnie o pracy ciągłej.

Unia Araj Realizacje jest wiodącym i sprawdzonym producentem tego typu urządzeń. Swoją ofertę suszarń kieruje zarówno do małych jak i dużych producentów rolnych.

Na szczególną uwagę zasługuje suszarnia ciągła – model DRY-TECH. Cechy charakterystyczne suszarni tej firmy to przede wszystkim niezawodność, równomierność suszenia, bezpieczeństwo, niskie koszty eksploatacji, znaczne ograniczenie hałasu oraz podwyższona izolacja cieplna.

„Wszystkie te cechy, to efekt wieloletniego doświadczenia naszych projektantów, pracowników serwisu oraz wszystkich, którzy mając kontakt z klientem przekazują ich sugestie i uwagi – czasem bardzo krytyczne” – mówi Prezes Firmy Unia Araj Realizacje Jacek Szostkowski.

„Rok 2018 dla naszej firmy to przede wszystkim dobra sprzedaż suszarń DRY TECH. Zastosowano w nich system dwóch niezależnych palników, a specjalny układ obiegu powietrza w suszarni pozwala ograniczyć zużycie paliwa oraz zapobiec pękaniu ziarna” – podkreśla Prezes Szostkowski.

Suszarnie DRY-TECH, to urządzenia proste w obsłudze mimo zastosowania w nich zaawansowanych – najnowszych technologii jak chociażby możliwość sterowania całym obiektem przy użyciu komputera, czy śledzenie wszystkich procesów na własnym smartfonie.

Jak zapewnia producent – Unia Araj Realizacje Sp. z o.o. – „zależy nam, aby suszarnie i wszystkie nasze urządzenia nie były uciążliwe dla środowiska naturalnego, dlatego zwracamy szczególną uwagę na wysokie normy środowiskowe. w trakcie procesu projektowania każdego obiektu.”

„Dobra obsługa to coś, co szczególnie cenią sobie nasi klienci. Na każdym etapie powstawania inwestycji patrzymy na potrzeby naszego klienta począwszy od pierwszej rozmowy o obiekcie, poprzez etap projektowania. Zwłaszcza na tym etapie dochodzi do wielu zmian. Można powiedzieć, że obiekt ewoluuje wraz ze zmieniającą się wizją klienta i odkrywaniem jego potrzeb po to, by obiekt był jak najbardziej funkcjonalny. Profesjonalna obsługa klienta nie kończy się wraz z oddaniem obiektu do użytku.
Araj Realizacje znany jest wśród klientów z szybko reagującego serwisu. To jest nasz wyróżnik, nasza silna strona.”

Firma Unia Araj Realizacje zajmuje się przede wszystkim kompleksową realizacją dużych inwestycji suszarniczo – magazynowych. Do naszych stałych klientów należą liderzy w swoich dziedzinach tacy jak Wipasz SA, Cedrób czy Melvit S.A.i inni, dla których nasi monterzy stawiali obiekty o pojemności ponad 40 000 t.

Autor: Unia Araj Realizacje Sp. zo.o.

Facebook Comments