Home baza_firm AGROMAX s.c. Stanisław Osek, Tomasz Osek
AGROMAX s.c. Stanisław Osek, Tomasz Osek

AGROMAX s.c. Stanisław Osek, Tomasz Osek

0
0
Adres: 

Smugi 30
21-002 Jastków
GPS:
N 51°20′5.00″
E 22°30′19.00″

Telefon: 815012311
e-mail: agromax.lublin@gmail.com
www: agromax.lublin.pl
NIP: 7133083431
REGON: 061398274
Branża: Maszyny Rolnicze Sprzęt Rolniczy 

Firma AGROMAX od 1989 roku produkuje maszyny rolniczy. Założycielem zakładu jest Stanisław Osek.
Firma w początkowych latach specjalizowała się w produkcji opryskiwaczy polowych zawieszanych o pojemności 400 i 600 litrów a następnie wprowadziła do produkcji sadzarki do rozsady. W 2005 roku produkowany asortyment został poszerzony o głębosze 3-zębowe z wałem, a w 2007 o opryskiwacze polowe przyczepiane o pojemności zbiornika 1800 litrów i szerokości roboczej 15 metrów. W roku 2009 wdrożono do produkcji lance 15 metrowe do opryskiwaczy zawieszanych i przyczepianych z hydraulicznym rozkładaniem bezpośrednio z ciągnika. Zakład coraz prężniej rozwija się czego efektem było poszerzenie oferty w 2010 roku o głębosze 5-zębowe z wałem oraz opryskiwacze zawieszane 800 i 1000 litrowe oraz opryskiwacze przyczepiane 2000 litrów. W roku 2011 wprowadzono do oferty opryskiwacze ciągane o pojemności 2500 i 3000 litrów z trapezowym zawieszeniem belki polowej o szerokości od 15 do 24 metrów. W roku 2012 poszerzono ofertę o opryskiwacze ciągane ze zbiornikiem 1500 i 2000 litrów Proton z belką polową 15 metrów rozkładaną hydraulicznie lub ręcznie. W roku 2012 rozpoczęto także produkcję bron polowych składanych hydraulicznie o szerokości roboczej 5.6, 6.7 i 8,4m. W tymże roku wprowadzono do oferty także belkę polową do opryskiwaczy zawieszanych i ciąganych o szerokości 18 metrów rozkładaną hydraulicznie. W roku 2013 oferta firmy została poszerzona o kultywatory ciężkie o szerokości roboczej 2.1, 2.6 i 3 metry. Wprowadzono także do produkcji opryskiwacze zawieszane o pojemności 1200 i 1500 litrów. Asortyment głęboszy został powiększony o głębosza 4-zębowego i wprowadzono w wyposażeniu opcjonalnym wał kolczasty. Natomiast do bron polowych składanych hydraulicznie dodano w opcji włókę lub siewnik poplonów. Rok 2014 zaowocował wprowadzeniem do produkcji ogławiarki do marchwi z rozdrabniaczem naci, zaś w 2015 opracowaliśmy głębosz z zębami typu Plow. W 2017 rozszerzyliśmy gamę głęboszy o maszyny wyposażone w innowacyjne zęby typu Ripper oraz wał kolczasto-łapkowy.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Swoim klientom udzielamy rocznej gwarancji na zakupione u nas maszyny, jak również zapewniamy serwis pogwarancyjny. Na życzenie klientów dowozimy nasze maszyny na ustalone miejsce. Wszystkie dostępne w sprzedaży maszyny posiadają deklarację CE.

Wykonujemy naprawy, modernizacje i badania techniczne opryskiwaczy wymagane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Maszyny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów i znajdują wielu nabywców w kraju jak również poza granicami naszego państwa. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i doradztwo.

Produkujemy dla klientów indywidualnych i firm, realizujemy pojedyncze jak również i seryjne zamówienia. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych dlatego ciągle opracowujemy nowe konstrukcje i rozwiązania, które wdrażamy do produkcji. Stale powiększamy asortyment produkowanych przez nas maszyn.

Maszyny przed opuszczeniem Zakładu przechodzą szczegółową kontrolę jakości i poprawności działania.
Wszystkie produkowane przez nasz Zakład maszyny przechodzą ocenę zgodności z Dyrektywą Maszynową i spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

Oprócz głównej produkcji Zakład świadczy również usługi w zakresie serwisowania maszyn, napraw i remontów maszyn produkcji własnej jak również innych producentów.

Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom i potrzebom klientów Zakład stale poszerza i unowocześnia park maszynowy. Technologia produkcji również podlega procesowi ciągłego doskonalenia, w celu lepszego zaspokojenia wymogów klientów oraz zmniejszenia pracochłonności wyrobu. Ważną przesłanką nowych inwestycji jest także ograniczenie negatywnego wpływu maszyn i produkcji na środowisko pracy pracowników oraz na środowisko naturalne.

Wysoką jakość produkcji i świadczonych usług zapewnia także stała i wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Facebook Comments