Home Bez kategorii

Bez kategorii

Preferencyjne kredyty obrotowe z gwarancją spłaty

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał z Prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego aneks do umowy w sprawie finansowania instrumentu finansowego w Formie Gwarancji Rolnych. Na tej podstawie banki współpracujące z Bankiem Gospodarstwa Krajowego będą udzielały preferencyjnych kredytów obrotowych producentom rolnym i podmiotom prowadzącym przetwórstwo rolno-spożywcze, w celu ograniczenia negatywnych skutków pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Mazurskie Agro Show 2019

W tym roku imprezą otwierającą sezon targów rolniczych jest Mazurskie Agro Show w Ostródzie. Jest to najmłodsza wystawa organizatora znanego głównie z targów Agro Show w podpoznańskich Bednarach – Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych (PIGMiUR). Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 9-10 lutego.

Samochód wbił się w maszynę rolniczą [ZDJECIA + FILM]

Można tu mówić o na prawdę wielkim szczęściu i drugim życiu… Kierowca Peugeota 207 cudem uniknął śmierci. W gminie Schwarzenau (kraj związkowy w Dolnej Austrii), w Fendta z przyczepionym kultywatorem z ogromną siłą wbił się samochód osobowy. Siła uderzenia była tak potężna, że auto zatrzymało się w pionie, natomiast ciągnik położył się na prawym boku. Metalowe […]