Home Aktualności Miniładowarka dla Twojego gospodarstwa
Miniładowarka dla Twojego gospodarstwa

Miniładowarka dla Twojego gospodarstwa

0
0

Jak informuje nas producent, słowacka firma Kovaco, miniładowarka Elise 900 to nowoczesna, zasilana elektrycznie, wyjątkowo cicha maszyna o bardzo dużej stabilności oraz niespotykanej wysokości podnoszenia. Innowacyjność tego sprzętu oparta jest na jego całkowitym z elektryzowaniu, z jednej strony możemy więc zaoszczędzić na kosztach paliwa, z drugiej zaś wykorzystać miniładowarkę do wielu specyficznych czynności, np. pracy w zamkniętych halach, magazynach, budynkach hodowlanych itp. 

Możliwości wykorzystania miniładowarki Elise są ogromne, dzięki szerokiej gamie osprzętu, jaki oferuje nam producent. Dla gospodarstwa rolnego firma przygotowała wiele narzędzi, m.in.: chwytak rolniczy, widły paletowe, chwytak do drewna, chwytak do balotów, koparka łańcuchowa, łyżka z chwytakiem. Ponadto może ona zostać wykorzystana w wielu innych sektorach. Wielozadaniowość miniładowarki wynika z bogatej oferty dodatków, Elise oprócz sektora rolnego może pracować w branży komunalnej, budowlanej, energetycznej, przemyśle drzewnym i leśnym, brukarstwie i wielu innych. Warto podkreślić, że dzięki w pełni elektrycznemu napędowi, sprzęt ten może pracować w zamkniętych pomieszczeniach, co jest niezwykle istotne dla rolników. Miniładowarka jest przydatna dla każdego rodzaju produkcji rolniczej, jak zwierzęcej (w chlewniach, oborach, etc.), jak i w roślinnej (w magazynach zbóż i innych). Producent zapewnia, że sprzęt ten pracuje cicho i nie wytwarza żadnych spalin.

Miniładowarka Elise 900 zasilana jest całkowicie elektrycznie, posiada silnik typu 3x GEW, akumulator pozwalający na ciągłą pracę maszyny pod obciążeniem od 2 do aż 8 godzin. Ponadto sprzęt posiada możliwość szybkiego naładowania do poziomu 80% w jedynie 3 godziny, całkowite naładowanie uzyskujemy już po 5 godzinach.  Ładowność znamionowa Elise to aż 900 kg, a jej obciążenie wywracające jest dwa razy większe. Miniładowarka z napędem elektrycznym pozwala na wykonanie najbardziej precyzyjnych zadań, minimalna prędkość jazdy to już 0,15 km/h, maksymalna prędkość jazdy to 13 km/h i tyle samo wynosi jej maksymalna prędkość stała. Ładowarka charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, jej całkowita waga to 4200 kg. Znamionowa moc wyjściowa silnika przy 3000 obr/min to 3x 10 kW, a jego maksymalny moment obrotowy przy 1800 obr/min to 3x 120Nm. Miniładowarka posiada sterowanie burtowe co zapewnia jej wyjątkową zwrotność, poza tym producent zadbał o szereg innych udogodnień, jak np. zdalne sterowanie. Maszyna ta charakteryzuje się także bardzo wydajnym systemem hydraulicznym, posiada zbiornik oleju o pojemności 40 litrów, ciśnienie w układzie wynosić może 180 bar, a przepływ oleju to 70 l/min, przy tym maksymalna wysokość podnoszenia to aż 3637 cm. Podstawowy zestaw obejmuje już łyżkę do ładowania, ponadto możemy zakupić kilkanaście innych przystawek, w zależności od zapotrzebowania i profilu działalności. 

Miniładowarka Elise 900 jest urządzeniem w pełni ekologicznym. Nadaje się dla rolników i przedsiębiorców pragnących chronić środowisko naturalne, ale również zminimalizować koszty produkcji. Koszty eksploatacji miniładowarki z napędem elektrycznym są znacząco niższe od tradycyjnych urządzeń tego typu. Elise 900 to jedyna na świecie miniładowarka w pełni elektryczna, nie ma zatem mowy o emisji szkodliwych spalin. Urządzenie to pozwala na pracę w zamkniętych pomieszczeniach hodowlanych z jednoczesną dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo inwentarza.

Firma oferująca sprzedaż miniładowarek Elise 900 proponuje korzystne warunki finansowania urządzenia poprzez umowę leasingową. W przypadku chęci wielokierunkowego wykorzystania ładowarki, przy zakupie większej ilości dodatków fabrycznych, możemy również liczyć na korzystną ofertę rabatową. Gwarancją szybkiego zwrotu inwestycji są minimalne koszty utrzymania (godzina pracy to koszt 1 EUR) i eksploatacji sprzętu. Ładowarka może również zostać wykorzystana w innej branży, pozarolniczej, przysparzając gospodarstwu dodatkowych dochodów.

Więcej informacji na temat tego produktu uzyskać można bezpośrednio na stronie: https://miniladowarki.com/

 

Facebook Comments Box