Home Aktualności Producenci owoców i warzyw rozmawiają z sieciami handlowymi

Producenci owoców i warzyw rozmawiają z sieciami handlowymi

0
0

Autor: Tomasz Kodłubański

 

Fresh Market 2016 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, dziewiąta edycja, odbyła się 23 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W konferencji Fresh Market 2016 uczestniczyło ponad 200 osób z ponad 150 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Czech, Grecji, Bułgarii, Słowenii, Rosji, Szwecji.

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród tegorocznych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci sieci sklepów: Auchan, Biedronka, Tesco, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł, Top Market, PoloMarket, Stokrotka, Chata Polska, Dino market, Mila, Eurocash, Delikatesy Centrum, oraz zagraniczne sieci: Victoria, Almi, Green Logistic i ATB. Fresh Market 2016 to dla producentów owoców i warzyw była jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników równolegle do Fresh Market zorganizowane zostały trzecie Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo.

Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej. W trakcie których, omawiane były najważniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie.

 

Facebook Comments Box

LEAVE YOUR COMMENT