Home Aktualności Sieczkarnia John Deere otrzymała nagrodę Red Dot za projekt produktu

Sieczkarnia John Deere otrzymała nagrodę Red Dot za projekt produktu

0
0

Innowacyjne sieczkarnie samojezdne John Deere serii 8000 po raz kolejny w świetle reflektorów – otrzymały międzynarodową nagrodę Red Dot 2016 za projekt produktu.

Jury złożone z niezależnych projektantów z 41 krajów wybrało naszą sieczkarnię spośród 5200 produktów z 57 krajów, stosując przy tym surowe kryteria wyboru. Kategorie produktów dla nagród przyznawanych za 2016 rok sięgały od elektroniki użytkowej i komunikacji, przez modę, styl życia, aż po sport.

– Rewolucyjny nowy wygląd sieczkarni samojezdnej John Deere serii 8000 reprezentuje innowacyjną technologię i funkcjonalność tych maszyn – powiedział profesor Matthias Schönherr, były projektant Porsche, który w znacznym stopniu odpowiada za wygląd nowej sieczkarni. – Stylistyka również odgrywa ważną rolę, symbolizując markę i wysoką jakość maszyny.

– Prestiżowa nagroda stanowi integralną część sukcesu sieczkarni serii 8000 – mówi Christoph Wigger, wiceprezes działu Sprzedaży i marketingu Regionu 2 John Deere. – Zupełnie nowy wygląd, często traktowany jako coś mniej istotnego, daje inżynierom dążącym do zwiększenia wydajności unikalną możliwość rozpoczęcia projektu od samego początku.

Sieczkarnie samojezdne John Deere serii 8000 są produkowane w Zweibrücken w Niemczech. Oferta obejmuje osiem modeli o mocy od 380 do 843 KM. Maszyny są całkowicie zintegrowane z narzędziami do rolnictwa precyzyjnego i zastosowano w nich najnowocześniejsze technologie. Zaprojektowano je z myślą o uzyskaniu optymalnej wydajności rozdrabniania trawy i kukurydzy, zarówno na paszę, jak i do produkcji biogazu.

Źródło: https://www.deere.pl

Facebook Comments Box

LEAVE YOUR COMMENT