Home Aktualności Sierpniowe pokazy Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

Sierpniowe pokazy Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

0
0

 

Sierpniowe pokazy Valtra Demo Tour 2016 w Polsce

To już druga edycja pokazów polowych z cyklu Valtra Demo Tour 2016. Pokazowa ciężarówka, która przemierza całą Europę zawita do Polski po raz drugi. Wcześniejsze pokazy czerwcowe zgromadziły ponad 3000 odwiedzających.

Sierpniowe pokazy polowe to doskonała okazji do prezentacji nowych ciągników czwartej generacji podczas ciężkich prac polowych, a także możliwość zapoznania się z wyjątkowymi funkcjami traktorów Valtra w ramach praktycznych pokazów polowych i jazd testowych. Pokazy te prezentują uniwersalność, wygodę użytkowania, sprawność oraz niskie całkowite koszty eksploatacji w praktycznych zastosowaniach i realistycznych warunkach.

Valtra Demo Tour to prezentacja pełnej linii produktowej, począwszy od modeli serii A, aż po największe ciągniki z serii S. Na szczególną uwagę zasługuje Seria T czwartej generacji oraz niedawno wprowadzona Seria N. Obie z nich wyróżniono licznymi nagrodami.

Podczas Valtra Demo Tour 2016 nie może zabraknąć specjalnie przygotowanej 16,5-metrowej ciężarówki demonstracyjnej Volvo, dostosowanej do prowadzenia szkoleń i prezentacji. Każdy z odwiedzających może zapoznać się w niej z fotelami dla operatorów ciągników serii N i T wyposażonymi w nowe podłokietniki, informacjami na temat systemu automatycznego sterowania AutoGuide oraz możliwościami współpracy traktorów Valtra z ISOBUS i wiele innych.

Sierpniowy Demo Tour w Polsce potrwa od 18 do 31 sierpnia. W tym czasie odbędzie się 11 pokazów w całej Polsce. Informacje na temat pokazów są dostępne na stronie http://www.valtra.pl/demotour/ 

Źródło: http://www.valtra.pl

 

Facebook Comments Box

LEAVE YOUR COMMENT