Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POLAGRA 2020

Wrzesień 28 - Październik 1

POLAGRA

Targi zaprojektowane ze smakiem

Targi POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej, dedykowane branży spożywczej i sektorowi HoReCa. Wyróżnia je różnorodność, skala oraz biznesowa jakość jej uczestników, dzięki czemu stanowią platformę do rozwoju relacji biznesowych, również o charakterze międzynarpdowym..

Trzy równoległe salony – FOOD, FOODTECH i HORECA przyciągają co roku konglomerat kilkuset wystawców prezentujących żywność stanowiącą odpowiedź na preferencje dietetyczne konsumentów (salon FOOD), nowe technologie pozwalające utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności (salon FOODTECH), a także rozwiązania, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych (salon HORECA). Tak różnorodna i bogata oferta sprawia, że wydarzenie odwiedza co roku kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, w tym: kupcy z sieci handlowych i hurtowni spożywczych, menedżerowie z zakładów produkujących żywność, restauratorzy, szefowie kuchni oraz hotelarze. W gronie tym nie brakuje zagranicznych przedstawicieli sektora zainteresowanych rozszerzeniem asortymentu o wytwarzaną w Polsce żywność, którzy odwiedzają targi w ramach programu Hosted Buyers. Aktywność proeksportową targów wspiera także od kwietnia tego roku platforma BuyPoland.pl.

Ekspozycji co roku towarzyszy także ciekawy program wydarzeń, w tym szkoleń i debat na temat kondycji branży i nowych możliwości jej rozwoju, a także pokazów i konkursów kulinarnych. Taka kompozycja sprawia, że POLAGRA zaskakuje mnóstwem odkryć, zarówno biznesowych, jak i kulinarnych. Dla producentów żywności to najciekawsze miejsce do eksploracji nowych źródeł kontraktów na rynkach CEE, a dla zwiedzających możliwość poznania trendów, innowacyjnych produktów i rozwiązań, których wspólnym mianownikiem jest smak.

Więcej informacji o targach uzyskają Państwo na stronie: www.polagra.pl

Facebook Comments

Szczegóły

Start:
Wrzesień 28
Koniec:
Październik 1

Organizator

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE SP. ZO.O.

Miejsce

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
ul. Głogowska 14
Poznań, Wielkopolskie
+ Google Map